Püstlamellkardinad

Püstlamellkardinad on enim kasutatav kardinatüüp büroodes, kuid üha enam leiavad need kasutamist ka kodudes.

Lamellkardina põhiliseks eeliseks on see, et ta võimaldab katta nii suuri kui väikeseid pindasid. Lamellkardinaid on võimalik reguleerida: neid pöörates saab muuta ruumi tuleva valguse hulka ja suunda. Kardinat juhitakse keti ja nööriga, aga soovi korral on võimalik kasutada ka elektriajamit.

Tänu laialdasele kangavalikule on leiate just Teie ruumile sobiva kangas – pakume paljude tootjate erinevate omadustega kangaid. Valikus nii lihtsamad erineva tihedusega lamellikangad, kui ka mitmed spetsiifiliste omadustega kangad:

–        tulekindlad ja raskesti sulavad kangad;

–        päikest peegeldava kihiga kangad;

–        pimendavad kangad;

–        antibakteriaalse seguga töödeldud kangad, mis sobivad köökidesse ning muudesse niisketesse ruumidesse;

–        PVC materjalist kangad eriti niisketesse ruumidesse;

–        looduslikest materjalidest lamellid;

–        screenkangast  läbipaistvad lamellid;

–        narmaslamellid;

Tavaliselt kasutatav lamelli laius on 127 mm, kuid eritellimusena saame pakkuda ka 63 ja 89 mm laiuseid lamelle. Lamellkardina komplekt sisaldab laekinnitusi, soovi korral  saab lisada ka seinakinnitused.

Kardina paigaldamisel ava sisse tuleks jälgida, kas avaneva akna ja aknapõse lae vahele jääb piisavalt ruumi lamellilati jaoks  ( min.35 mm), kindlasti on paigaldamine  võimalik siis, kui aknad ei ole avatavad või avanevad väljaspoole.

Kardina suurim soovitatav  laius ja kõrgus on 400 cm. Laiemate pindade katmisel kasutatakse järjestikku mitut kardinat.

Kardina tellimiseks on vajalik mõõta katmiseks mõeldud pinna laius ja kõrgus, ava sisse paigaldamisel ava laius  lamellilati paigalduskohast ning ava kõrgus akna ülemisest põsest aknalauani. Kindlasti tuleks märkida ära, kas soovite kinnitust lakke ( aknapõse lakke) või seinale.

Hinnapäring

 

Kinnitus