Markiisid

Liigentmarkiis
Markiise kasutatakse kaitseks päikese- ja vihma eest. Lisaväärtusena loovad markiisid hubase miljöö väliterrassile, värskendavad maja välisilmet, luues suvise meeleolu.

Markiiside valmistamisel kasutatakse spetsiaalset ilmastikukindlat ja vastupidavat akrüülkangast või vihmakindlat PVC-kangast. Markiiside konstruktsioonid on valmistatud alumiiniumist, mis on kerge ja vastupidav materjal.

Markiise valmistatakse erinevaid tüüpe:

Liigend- ehk terrassimarkiisid
Sõltuvalt kaetava pinna suurusest on võimalik valida kas kergema või tugevama konstruktsiooniga markiisi tüüp, samuti kassetiga markiis, mille kangas kokkurullituna jookseb kangast kaitsva kasseti sisse. Võimalus on valida valge, hõbedase, beeži, tumepruuni või grafiithalli värviga markiisi kontruktsioone.
Terrassimarkiise on võimalik liigutada kas väntajamiga, käsitsi või elektriajamiga. Suurema pinnaga markiiside puhul on soovitav kasutada elektriajamit. Kui elektriajam on varustatud vastuvõtjaga, siis on mootor puldist juhitav. Selliselt juhitavale markiisile saab lisada ilmastikuautomaatika, mis reageerib tuulele ja päikesele.

Lihtmarkiisid
Kasutatakse akende ja rõdude kaitseks päikesekiirguse eest. Lihtmarkiisid on kerge värvitud valgest alumiiniumist konstruktsiooniga. Lihtmarkiiside juhtimiseks kasutatakse enamasti väntmehhanismi. Soovi korral võimalik kasutada ka elektrimootorit, see on eriti praktiline, kui on tegemist kõrgemate korruste akende ees asuvate markiisidega.

Korvmarkiis
Korvmarkiisid
Erinevate kujudega ümarad markiisid, mida põgiliselt kasutatakse äride uste ja akende kaitseks päikesekiirguse eest. Samas on sellised markiisid hea võimalus firma logo näitamiseks.
Korvmarkiis2

Hinnapäring

 

Kinnitus