Putukavõrgud

Kevadel ja suvel, kui järjest rohkem soovitakse aknaid lahti hoida, muutuvad eriti vajalikuks putukavõrgud, mis takistavad tüütute putukate eluruumidesse pääsu.

Lisaks putukatele, on võimalik putukavõrkude abil hoida allergikuid õietolmu  eest, valides erilise tiheda  antiallergilise võrgu. Võimalik on pakkuda ka tugevamat metalse kiuga võrku, mis takistab koduloomadel välja pääseda.

Putukavõrke on võimalik paigaldada nii avatavatele akendele kui ka terrassi- ja rõduustele.

Putukavõrgud sissepoole avanevatele akendele.

  1. Kassetti paiguatud putukavõrk.Putukavõrk on paigutatud kasseti sisse ning liigub karvastatud küljesiinide vahel, mis omakorda takistavad putukate pääsu ruumi. Vedrumehhanism hoiab võrgu pingul.  Selline putukavõrk paigaldatakse aknaava ümber väljaspoole püsivalt. Kui putukahooaeg lõpeb, saab võrgu jätta kassetti kerituna uut hooaega ootama. Võrku saab kasutada sissepoole avanevate akende puhul. Valikus valge ja pronksi tooni kassetid.
  2. Raamiga putukavõrk. Putukavõrk on kinnitatud akna valgusava suuruse raami sisse ning paigutatakse avasse  kinnitusklambritega, mis ei takista akna avamist/ sulgemist. Selline raami sees olev putukavõrk on kasutatav ainult sissepoole avanevate akende puhul. Võimalik valida tellijale sobiv võrk – tavaline, antiallergiline, metalliseeritud, triibuline või läbipaistmatu võrk.

Raami värvid – valge,  tumepruun, kuldne tamm.

Putukavõrgu tellimiseks tuleb teada valgusava mõõtu ( laius x kõrgus)  ning valgusava serva paksust, et leida sobivate kinnitustega raam – valikus on pöörkinnitused 18 mm, 20 mm ja 25 mm paksustele servadele.

Putukavõrgud rõduustele.

Rõduukse puhul pakume vedrumehhanismiga ruloo-tüüpi putukavõrku. Putukavõrgu kassett  ja küljesiinid  paigaldatakse uksepiida külge väljapoole. Võrku on võimalik liigutada vastavalt paigaldusele kas vasakult paremale või paremalt vasakule. Talvehooajaks jäetakse võrk kokkukerituna kasseti sisse uut hooaega ootama. Rõduustele pakume ainult valge kassetiga putukavõrke.

Ruloo-tüüpi putukavõrkude tellimiseks on vaja teada valgusava mõõtu ( laius x kõrgus) ning järele peaks vaatama ka ava ümbritseva serva laiuse, et olla kindel , kas ruloo kasseti ja küljeliistude  paigaldamiseks on piisavalt ruumi. Vajalik serva laius peaks olema  vähemalt 40 mm.

Hinnapäring

 

Kinnitus