Alumiiniumist ribakardinad

AlumiiniumribakardinKlassikalised alumiiniumist ribakardinad:

Kardina valmistamisel kasutatakse tavapäraselt 25 mm laiust alumiiniumriba, kuid võimalik on tellida ka 16 mm, 35 mm ja 50 mm ribaga kardinaid. Ribasid on valida paljudes erinevates värvitoonides, ka puiduimitatsiooniga ribadena.

Kardinad on juhitavad nöör/pulk süsteemiga, kinnitatakse seinale või lakke. Soovi korral on võimalik lisada alakinnitused kas trossidega, magnetitega või konksudega.

Ribakardinate suurim laius on 300 cm ja suurim kõrgus samuti 300 cm

 

 

Ribakardin katteliistuga

Katteliistuga pakettaknale integreeritud alumiiniumribakardinad:

Kardin võimaldab katta täpselt klaasiava, paigutudes täpselt akna või ukse klaasiava sisse, akna või ukse avamisel liigub kardin koos avatava ukse või aknaga.

Kardin kinnitatakse klaasiliistu külge. Vältimaks kardina nn. „kiikumist“ akna ees on võimalik kasutada küljetrosse või  magneteid altkinnituseks. Kardina valmistamisel on võimalik kasutada 25 mm või 16 mm alumiiniumriba. Ribasid on valida paljudes erinevates värvitoonides, katteliistud valge, hõbedane, tumepruun, mahagon, tamm, kirss, naturaalne puit. Kardina suurim laius 230 cm, suurim kõrgus 250 cm, suurim pindala 3 m2. Kardina tellimiseks on vaja mõõta klaasiava laius ja kõrgus ning klaasiliistu sügavus.

 

Klaasidevahelised ribakardinad:

Kardin paigutatakse akna klaaside vahele, juhtimine tuuakse läbi aknaraami tuppa. Kardinad sobivad soome-tüüpi akendele ja teistele kahest eraldi raamist koosnevatele akendele.

Kardinad valmistatakse 25 mm või 16 mm alumiiniumribast, ribasid võimalik valida erinevates värvitoonides.

Kardina suurim laius 300 cm, suurim kõrgus 300 mm, suurim pindlala 8 m²

Hinnapäring

 

Kinnitus