Rooma kardinad

Rooma kardin spets.kangastRooma kardinaid pakume kettmehhanismil nii valmis kardinana kui ka kliendi valitud kangast õmmelduna. Samuti müüme eraldi kardina mehhanisme neile, kes soovivad kardina ise valmis õmmelda. Rooma kardinaid on võimalik paigaldada nii seinale kui ka lakke, samuti aknaorva, kui aken ei ole avatav või avaneb väljapoole. Rooma kardinaid on väga hea paigutada üksteise kõrvale – kardinate vahele ei jää katmata vahesid.
Paigalduskoha valikul tuleb arvestada sellega, et sõltuvalt kardina materjalist on kokku lapitud kardinapaki kõrgus 20 – 25 cm – selle võrra tuleks kardin paigutada avast kõrgemale et kardin ei jääks ette avatavale aknale või uksele.

Valmiskardinad
Võimalik on tellida kliendi soovitud mõõdus spetsiaalsest rooma kardina kangast valmiskardinaid. Valikus on erinevas toonis rooma kardina kangad. Kardin valmistatakse kettmehhanismil ja kardina voldid moodustatakse kangasse paigutatud vahelattidega. Kardina suurim laius on 190 cm ja suurim kõrgus 350 cm

Rooma kardina kettmehhanism koos kardinaga kliendi valitud kangast
Pakume rooma kardina kettmehhanisme, mille juurde õmbleme kliendi soovitud mõõdus ning valitud tekstiilist rooma kardina. Kangast on võimalik valida meie poolt pakutavate kardinatekstiilide hulgast, mille tellimisaeg 2 – 4 nädalat või tuua kliendi poolt oma kangas.
NB! Oma kanga kasutamisel palume eelnevalt konsulteerida kanga valiku osas, sest mitte kõik kangad ei sobi rooma kardinaks.

Rooma kardina kettmehhanismid
Pakume kardina kettmehhanisme kliendi poolt soovitud komplektsuses nii rooma kardinate kui ka austria ning prantsuse kardinate õmblemiseks.

Looduslikest materjalidest rooma kardinad

Pakume ka looduslikest materjalidest ( bambusliistud, taimsed kiud, paber) rooma kardinaid. Sellised kardinad on juhitavad nööriga..

Hinnapäring

 

Kinnitus