Kassettrulood

Kassettrulood

Pakettakna kassettrulooKassettrulood võimaldavad katta akna klaasiava ja jätta aknalaud vabaks. Eriti mugav on kasutada selliseid ruloosid terrassi- ja rõduuste akendel või muudel sageli avatavatel akendel – aknad on avatavad, ilma et peaks rulood eest ära võtma.

Kassettruloode valmistamiseks saab kasutada suuremat osa tekstiilist rulookangastest, v.a.väga jäigad või paksud kangad. Kassetis ei soovita kasutada suuremustrilisi kangaid.

Pakume kolme tüüpi kassettruloosid

Kassettrulood pakettakendele

Valmistame valge alumiiniumkasseti ja -küljeliistudega pakettakna kassettruloosid.
Ruloo kassett kinnitatakse klaasiliistu külge sobivas mõõdus kruvidega, küljeliistud kinnitatakse kahepoolse teibiga. Kardin on juhitav kettmehhanismiga, ruloo kangas liigub sujuvalt küljesiinide taga.

Ruloo suurim laius on 130 cm ja suurim kõrgus 200 cm; võimalik on valmistada ka kuni 160 cm laiust rulood, kuid siis ainult kõrgusega mitte üle 160 cm. Neid kassetruloosid saab kasutada akende puhul, kus klaasiliistu sügavus on vähemalt 16 mm.
Eritellimusena pakume ka tumepruuni ja erinevat tooni puiduimitatsiooniga ( mänd, kuldne tamm, mahagon, tume tamm, pähkel, must puusüü) kassette ning küljeliiste.

Kassettruloo LuxKassettruloo Lux:
Lux on klaasiavale paigaldatav kasseti ja U-kujuliste küljesiinidega ruloo mida on eriti sobiv kasutada siis, kui klaasiliistu sügavus on väga väike ning pole võimalik kasutada tavalist pakettakna kassettrulood Ruloo kassett kinnitatakse kruvidega ning siinid kahepoolse teibiga klaasiliistu külge. Ruloo kangas jookseb U-kujuliste siinide vahel. Kuna siinid on küllalt kitsad, siis ei varja nad akna valgusava. Võimalik pakkuda valget, tumepruuni, musta, kuldse tamme, mahagoni, tumeda tamme ja pähkli tooni kassetti ja küljeliiste. Ruloo maksimaalne laius on 160 cm ja kõrgus 190 cm.

LuisaKassettruloo Luiza
Luiza on nn.tagurpidi ruloo, mille kassett asub akna klaasiava allservas ja kangas liigub alt üles. Kassetis peituv vedrumehhanism aitab hoida kangast trimmis ja ruloo ülaservas olev käepide ning juhikud võimaldavad stoperdada rulood soovitud kõrguses.Ruloo kassett ja küljeliistud kinnitatakse aknaraami külge kahepoolse teibiga. Pakume ainult valge kasseti ja valgete U-kujuliste küljeliistudega rulood. Ruloo väikseim laius on 50 cm ja suurim 160 cm, suurim kõrgus 180 cm.

Hinnapäring

 

Kinnitus