Klassikaline ruloo

RulookardinRuloo on juhitav kettmehhanismiga, paigaldatakse kinnitusega seinale või lakke. Ruloo valmistamisel on võimalik kasutada praktiliselt kõiki rulookanga tüüpe, v.a. mõned looduslikud materjalid, mis on liiga paksud ruloo torule paigaldamiseks.

Sõltuvalt ruloo mõõtmetest ja kasutatavast kangamaterjalist valitakse ruloo toru läbimõõt – kasutame 25 mm, 28 mm, 36 mm, 42 mm ja 50 mm toru.

Ruloo suurim laius on 350 cm, standardkõrgus 180 cm. Kõrgemate ruloode valmistamiseks kasutatakse kanga jätkamist või võimalusel pööramist, et saavutada soovitud kõrgus. Kanga pööramist saab kasutada kuni 200 cm laiuste ruloode valmistamisel, kui kanga omadused seda võimaldavad. Kettmehhanismiga ruloo maksimaalne pindala on soovitav kuni 6 m2.

Pakume tellitavatele ruloodele valget mehhanismi ja ketti.

Eritellimusena võimalik valida ka hall mehhanism ja kett. Ruloodele laiusega kuni 210 cm on valikus ka  läbipaistev plastmehhanism  või terasest  ja messingust mehhanism koos sobiva ketiga.

Klassikalise ruloo tellimiseks  on vaja teada katmist vajava pinna laiust ja kõrgust. Kui  on soov paigaldada ruloo ava sisse, siis peab arvestama peab sellega, et ruloo mehhanism on  4 – 5 cm laiem ruloo kangast .

Hinnapäring

 

Kinnitus