Öö ja päeva rulood

Uudse tootena pakume ruloosid, millel lisaks varjamisele on ka päevakardina ülesanne. Rulood kasutatakse akna ees ööpäevaringselt. Rulood on kettmehhanismiga juhitavad ning ruloodes kasutatakse kas kahte kangakihti või spetsiaalset kahekihilist kangast. Piisab rulookanga asendi muutmisest, et muuta varjav ruloo läbipaistvaks päevakardinaks.

Öö ja päeva rulood pakume kahte tüüpi.

Öö ja päeva ruloo Zebra-rulood:

Zebra-ruloode valmistamisel kasutatakse erilist triibulist kangast, mille üks triip on võrgulaadne või läbipaistev ning teine triip tihedakoeline kangas. Kangas on asetatud ruloole 2-kordsena ning triipude asendit muutes saab muuta rulood varjavaks või läbipaistvaks.

Ruloo kinnitatakse seinale või lakke.

Selliseid ruloosid on võimalik tellida  kas valge värvitud alumiiniumkassetiga :

suurim laius 210 – 250  cm ja suurim kõrgus 240- 310 cm või  ilma kassetita  suurim laius 150 cm ja suurim kõrgus 210 – 280 cm

Siluett-rulooSiluett-rulood:

Siluett-ruloode valmistamisel kasutatakse erilist kahekihilist kangast, mille kahte kangakihti ühendavate lamellide reguleerimisel saab rulood muuta läbipaistvaks päevakardinaks või varjavaks rulooks. Rulood juhitakse kettmehhanismiga, ruloo asetseb valges värvitud alumiiniumkassetis.

Ruloo kinnitatakse seinale või lakke. Ruloo suurim laius 275 cm ja suurim kõrgus 260 cm

Hinnapäring

 

Kinnitus