Maja välisuksed

nr.42

Üldandmed
Välisukse komplekt koosneb 62 mm paksusest ukselehest, puitlengist ning ASSA analooglukust AN565 koos originaal lukukorpusega. Ukselehe sees on kahel pool alumiiniumlehed, mille vahele on paigutatud vahtpolüstüroolist soojustuskiht.
Tänu alumiinumlehtedele ei kaardu ega paisu ukseleht pidevate ilmastikumuutuste tõttu.
Alumiiniumlehed väldivad pidevatest ilmastikumuutustest tekkida võivat ukselehe kaardumist ja paisumist.
Ukselehe välispind on kaetud kahelt poolt HDF plaadiga ( s.o.kõrgsurve puiduplaat, mis on mõeldud spetsiaalselt välisuste tootmiseks).

Pinna viimistlemine
Ukselehe viimistlemiseks kasutatakse RAL – värvikaardil esindatud värve või sobivas toonis Akzo Nobeli peitsidega toonitud kase- või tammespooni, mis on peale peitsimist lakitud.Viimistlemisel kasutatavad kõvendiga ilmastikukindlad värvid ja lakid tagavad vastupidavuse välistingimustele ning õige hooldamise korral ukse pikaealisuse.

Omadused
Ukse parema soojapidavuse tagamiseks kasutatakse topelt silikoontihendeid – üks perimeetriliselt ümber ukse ja teine ukselengi sees.
Ukse soojapidavuse näitaja sõltuvalt klaaspaketi suurusest on U = 0,8 – 1,0 W/m2K.

Valgusavana ukses saab kasutada 2 – või 3-kordset klaaspaketti, millest üks klaas võib olla kirgas klaas, jääklaas, toonklaas või peegelklaas. Uksele paigaldatakse ASSA analoog lukk AN565 koos ASSA originaal lukukorpusega. Võimalik ka valmidus mõneks muuks kliendi soovitud lukustuseks.

Uks valmistatakse väljapoole avaneva manteluksena, käelisus vastavalt tellija valikule. Võimalik on lisada uksega sama lengi sisse kinnine või avatav laiend, klaasist laiend või ukse kohale aken.

Hinnapäring

 

Kinnitus